—————————————————-

Audiorelaxace

—————————————————-

Původní audionahrávky a pořady léčivých rozhlasových rozhovorů Nadi Verecké s Ivetou Kováčovou vzniklé v roce 2010 jsou uloženy na stránkách  Moje-psycholozka.cz.

Nahrávky zklidňují, léčí a učí člověka zvládnout svou splašenou mysl. Lidé si je  stahovali z youtube a rozesílali mezi sebou. Často ani nevěděli, kdo je autor – ale to není důležité.

Zde je dávná písemná reference o účincích těchto nahrávek, uveřejněná na stránkách Zlatého Klíčku, kde jsou tyto nahrávky už léta také k dispozici.

A zde je zvuková reference o nahrávce „Spací“, která je k dispozici na mých původních stránkách Moje-psycholozka.cz a na stránkách brněnského Zlatého Klíčku.

Nové audiorelaxace, vznikající od roku 2015, lze najít v tomto seznamu audiorelaxací. 

Všechny nahrávky vznikaly a vznikají vždy zcela spontánně – rovnou do mikrofonu. Tento plynulý tok vědomí je typický: stačí zklidnit mysl – a slova, která pomáhají nalézt cestu, pak přicházejí sama. 

Na začátku člověk vůbec neví, co a o čem bude říkat – jaký obraz bude malovat na bílé plátno. Ale když zůstane chvíli sedět v tichu a nesnaží se nic řídit, ozve se z toho ticha v něm někdo, kdo sám ten obraz pak namaluje…