lecbasvepomoci.cz > O životě

—————————————–

O životě

——————————————

Naďa Verecká, jak návštěvníci jejích stránek jistě již vědí, je psavá, velmi psavá. V mládí publikovala v kamenných nakladatelstvích Mladá Fronta a Československý spisovatel pod rodným jménem Naděžda Slunská svou adolescentní poezii, po revoluci pak v Nakladatelství Lidové Noviny osvětovou publikaci pro rodiče předškoláků Jak pomáhat dětem při vstupu do školy. Je vaše dítě zralé pro školu? A vy? (celý rukopis knihy pro rodiče předškoláků /ale i školáků/ lze zadarmo stáhnout zde).

Řada povídek a osvětových článků vyšla v časopisech. Některé z osvětových článků lze najít na jejích starých stránkách, stejně jako povídky a poezii.

Na stránkách Lecbasvepomoci.cz jsou texty poněkud jiného druhu – totiž texty seriálové. Příběhy, které mají začátek, ne však konec; vyvíjejí se a pokračují s tím, jak se během měsíců a let mění názor jejich hlavních postav. Některé z těch postav se objevily nedávno, některé před mnoha lety. Pak na dlouho zmlkly – nebo je možná nikdo neslyšel. Ale v roce 2015 si jemně odkašlaly a začaly mluvit víc nahlas. A nedávno se k nim připojily i postavy další. O čem to všechny ty postavy mluví, se dozvíte zde.