Audiorelaxace

V seznamu audiorelaxací vzniklých od roku 2015, lze nalézt nové léčivé audionahrávky vzniklé ve zmiňovaném roce, případně později. Původní audionahrávky a pořady léčivých rozhlasových rozhovorů s Ivetou Kováčovou vzniklé v roce 2010 lze najít zde.

Nahrávky zklidňují, léčí a učí člověka zvládnout svou splašenou mysl. Lidé si je  stahují a rozesílají mezi sebou. Často ani nevědí, kdo je autor – ale to mi vůbec nevadí – důležité je, že jim nahrávky pomáhají.

Zde je například dávná reference o účincích těchto nahrávek, uveřejněná na stránkách Zlatého Klíčku, kde jsou mé nahrávky už léta také k dispozici.

zde je čerstvá (z jara 2016) reference o nahrávce „Spací“, která je k dispozici na mých původních stránkách Moje-psycholozka.cz zde a na stránkách brněnského Zlatého Klíčku zde.

Všechny nahrávky vznikaly a vznikají vždy zcela spontánně – rovnou do mikrofonu. Tento plynulý tok vědomí je typický pro můj způsob práce: vždy stačí zklidnit mysl – a slova, která pomáhají nalézt cestu, pak přicházejí sama.

Na začátku člověk vůbec neví, co a o čem bude říkat – jaký obraz bude malovat na bílé plátno. Ale když zůstane chvíli sedět v tichu a nesnaží se nic řídit, ozve se z toho ticha v něm někdo, kdo sám ten obraz pak namaluje…