————————————————

Blog

————————————————

Zdejší příspěvky pokračují v tradici blogu na stránkách Moje-psycholozka.cz.  I tady líčím různé své čerstvé či starší zážitky, jimiž mě učil a a pořád učí můj život.

Můj život má smysl pro humor – to teda. Někdy se směju s ním, někdy až za chvíli – až to vydejchám. Jako vy.

A čtu. Nemyslím knihy – myslím ty zážitky. Je to velmi zajímavé. Jevová podstata.  Jako by se to, co se konkrétně děje, ten „pletací vzor“ toho příběhu dal použít k pochopení situací, které se v životě opakují.

Protože zážitky, které se člověku dějí, mají vždycky nějaký podtext, nějaký „pletací vzor“, který je pod nimi. Jako by si s člověkem někdo skrz ty zážitky toho člověka o něm povídal. Pokoušel se mu těmi příhodami něco o něm říct – nějak ho navigovat. A někdy člověk tu zprávu zachytne, někdy ne.

Zde vzniká, tak jako na většině ostatních stránek, ruleta. To znamená, že čerstvý příspěvek se časem přesune pod hladinu, odkud se budou jednotlivé příspěvky vynořovat jednotlivě a náhodně; při každé návštěvě bude nad hladinou jiný příspěvek, jediný a náhodný; třeba se vám bude zrovna hodit jako komentář k tomu, co zrovna prožíváte.

Pokud se budete chtít k nějakému konkrétnímu příspěvku vrátit, najdete ho uložený v seznamu.