lecbasvepomoci.cz > O životě > O životě – seznam > Poradna u dvou bezradných

——————————————–

Poradna U Dvou Bezradných

———————————————

Poradna U Dvou Bezradných vznikla před mnoha lety. Její dvě zakladatelky (a zároveň hlavní postavy příběhu) Eva a Květa  zaplnily místo na trhu – ovšem tajně, což bylo z podnikatelského hlediska trochu nešikovné. Ale jinak úmysly dobré – a jim to,  zdá se,  pomohlo – poradily si i bez psychologů.

Svou poradnu určenou pro vlastní potřebu si založily na mých úplně prvních, prehistorických stránkách psychoterapie.wz.cz, a zůstaly tam, i když já se už dávno přestěhovala, a doménu si vzaly kamsi s sebou – mimo dosah vyhledávačů – asi aby měly chvíli pokoj. Ale našla jsem je; vesmír je malý. Krátkou návštěvu jejich poradny můžete absolvovat zde. Třeba vás strpí.

Jsou to dámy, pravda, poněkud konzervativní, ale i od konzervativních dam s ostrým jazykem se lze leccos dozvědět.   Nevím, jak to bude s pohoštěním – spíš s ničím nepočítejte a buďte opatrní – jsou náladové, když je někdo vyruší.

Pokud vás hned nevyhodí a i vy si budete troufat na jejich delší přítomnost, zkuste to vzít tudy. Tady je můžete nenápadně provázet na jejich cestách. Běžte po špičkách; třeba si vás nevšimnou – a když všimnou, tak budou dělat jakože nic. Vždyť jsou to ve skutečnosti z gruntu hodný holky – i když v přechodu.